Da, intr-adevar tot mai multi oameni doresc sa isi puna deoparte un timp semnificativ  de slujire pentru Dumnezeu, dar, fie nu stiu cum sa faca acest lucru, fie nu stiu ca sa faca  in acest timp.
Biserica Logos este o biserica cu o experienta de peste 20 de ani de slujire si cei mai  multi din acesti ani, intreaga slujire a fost facuta prin voluntariat, oamenii dedicandu-si timpul si  abilitatile lor.

Fiind multe domenii in care este necesara implicarea slujitorilor, va puteti alege o  perioada din an, specificand cate ore pe zi sau pe saptamana si domeniul in care doriti sa slujiti.
Veti fi imbogatiti cu multa experienta in aceasta lucrare, dar, totodata va fi si o  oportunitate de crestere si maturizare spirituala.

1. 0 - 3 luni
  2. 3 - 6 luni
  3. 6 luni - 1 an.
Pentru a te inscrie ca voluntar, trimite te rog un email la adresa: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.